Soso Dzamukashvili - Dívka s lučním kvítím

Olej na plátně, 50x40 cm. Signováno vpravo dole SDZ 2022 Rámováno.

Nejdelší strana: 57 cm

o autorovi: Gruzínský malíř.

82427. Dívka s lučním kvítím
Dražba ukončena:31.08.2022 21:43:54
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 300 Kč