Akryl na plátně fixovaném na sololitu, 50x56 cm. Signováno vzadu S. Kutová 2009. Nerámováno.
Nejdelší strana: 56 cm
o autorovi: 1993
V roce 2004 - 2009 studovala ZUŠ Josefa Suka v Benešově. V roce 2022 absolvovala rekvalifikační kurz Pracovník grafického studia. Od dětství se věnuje malování a kutilství všeho druhu. Inspiraci čerpá z rodinného života, mezilidských vztahů a barevných kombinací, které nabízí každodenní život. Své obrazy úspěšně prodává přímo z ateliéru po ČR. Na aukčním trhu s uměním se teprve začíná prosazovat.