Solingen - Důstojnická šavle Svobodný stát Sasko

Nejdelší strana: 98 cm

Materiál kov, kůže. Zdobená čepel leptem, 2 kožené závěsy se lvími hlavami. Délka 98 cm. Svobodný stát Sasko, 2. pol. 19. století. Pochází z pozůstalosti německého malíře Leo Putze.

Pozn.: poškozeno.

Solingen
123432. Důstojnická šavle Svobodný stát Sasko
Zbývá:9 dnů, 6 hodin
Konec dražby:25.09.2024 20:31:00
Minimální příhoz:500 Kč
Aktuální cena:7 500 Kč