Oceloryt, Všechny cca 35x45 cm, Nesignovány. Volné listy.
Stav: Některé listy poškozeny, některé listy mírně poškozeny. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Pozn.: 16 listů jsou mapy světa, 2 listy zobrazují naši sluneční soustavu.
Nejdelší strana: 45 cm