Sohn/Flemming - Konvolut 18 ocelorytin

Oceloryt, Všechny cca 35x45 cm, Nesignovány. Volné listy.

Stav: Některé listy poškozeny, některé listy mírně poškozeny. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Pozn.: 16 listů jsou mapy světa, 2 listy zobrazují naši sluneční soustavu.

Nejdelší strana: 45 cm

113856. Konvolut 18 ocelorytin
Dražba ukončena:31.03.2024 21:20:12
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 31.03.2024 21:17:12 15043
500 Kč 24.03.2024 19:01:16 1101