Sochovský a další - Konvolut 4 pohádkových výjevů

3x litografie, 1x kresba, od 25x19 cm do 17x11 cm. 2x signováno tužkou Sochovský 93, 1x signováno nečitelně, datováno 88 a 1x nesignováno. 2x pasparta, sklo, 1x rám, pasparta, sklo, 1x rám, pasparta.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

Sochovský a další
59533. Konvolut 4 pohádkových výjevů
Dražba ukončena:13.05.2021 19:50:57
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč