3x litografie, 1x kresba, od 25x19 cm do 17x11 cm. 2x signováno tužkou Sochovský 93, 1x signováno nečitelně, datováno 88 a 1x nesignováno. 2x pasparta, sklo, 1x rám, pasparta, sklo, 1x rám, pasparta. Pozn.: Rámy mírně poškozeny.