Šmíd - Alpská scenérie

Olej na plátně, 80x115 cm. Signováno vpravo dole Šmíd 1957. Rámováno.

Nejdelší strana: 130 cm

Šmíd
88454. Alpská scenérie
Dražba ukončena:15.01.2023 20:12:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč