Olej na plátně fixováném na kartonu, 30x36 cm. Signováno vlevo dole Štok Venezia 31. Rámováno.
Nejdelší strana: 40 cm
o autorovi: Narozen v Praze roku 1892. Studoval v Římě, Paříži a Curychu a soukromě na malířské škole prof. Reisnera.