Akvarely, 21x29 cm a 26x35 cm. Signovány Štok. Rámy, pasparty, skla.
Pozn.: Rámy mírně poškozeny.
o autorovi: Narozen v Praze roku 1892. Studoval v Římě, Paříži a Curychu a soukromě na malířské škole prof. Reisnera.