Slavoj Štok - Konvolut 2 obrazů - Tunis

Akvarely, 21x29 cm a 26x35 cm. Signovány Štok. Rámy, pasparty, skla.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

o autorovi: Narozen v Praze roku 1892. Studoval v Římě, Paříži a Curychu a soukromě na malířské škole prof. Reisnera.

92298. Konvolut 2 obrazů - Tunis
Dražba ukončena:19.03.2023 20:17:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč