Olej na kartonu, 40x36 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 43 cm
o autorovi: Narozen v Praze roku 1892. Studoval v Římě, Paříži a Curychu a soukromě na malířské škole prof. Reisnera.