Slavoj Štok - Kytice ve džbánu

Olej na plátně, 66x50 cm, rám, signováno vpravo dole.

Pozn.: Rám přelakován

628. Kytice ve džbánu
Dražba ukončena:25.09.2013 22:11:00
Vyvolávací cena:2 800 Kč
vydraženo za:2 800 Kč

2 800 Kč 25.09.2013 21:34:04 35