Slavoj Kovařík

301335. Monstrance II

popis: Kombinovaná technika, 23x18 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Vzadu přípis Slavoj Kovařík.

o autorovi:
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 120 000 Kč

dražba ukončena: 09.10.2019 20:09:00

vyvolávací cena: 800 Kč

vydraženo za: 800 Kč

800 Kč 04.10.2019 17:07:45 2221