Slavkov, 1830 - 1870 - Velká doza nebo cukřenka

Porcelán, výška 16 cm. Značeno S.

Pozn.: Mírně poškozeno

Slavkov, 1830 - 1870
22884. Velká doza nebo cukřenka
Dražba ukončena:17.10.2018 18:10:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 06.10.2018 23:30:25 4389
500 Kč 25.08.2018 17:21:28 4113