Slavkov, 1830 - 1870

22884. Velká doza nebo cukřenka

popis: Porcelán, výška 16 cm. Značeno S.

Pozn.: Mírně poškozeno

dražba ukončena: 17.10.2018 18:10:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 06.10.2018 23:30:25 4389
500 Kč 25.08.2018 17:21:28 4113