Slavkov, 1830 - 1870 - Talířek s reliéfem

Porcelán, průměr 18 cm. Značeno S.

Pozn.: Mírně poškozeno

Slavkov, 1830 - 1870
22885. Talířek s reliéfem
Dražba ukončena:17.10.2018 18:11:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 14.10.2018 23:44:33 724