Slavík - Abstraktní kompozice

Olej na plátně, 56x43 cm. Signováno vpravo dole Slavík 88. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Slavík
123742. Abstraktní kompozice
Zbývá:7 dnů, 7 hodin
Konec dražby:26.09.2024 22:15:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč