Nejdelší strana: 80 cm
1x olejomalba, 2x litografie, od 24x16 cm do 40x60 cm. Všechny signovány. Všechy rámovány, zaskleny, 2x paspartovány.
Pozn.: Rámy mírně poškozeny.