Jan Skramlík - Oblaka nad rybníkem

Olej na kartonu, 39x48 cm. Signováno vlevo dole Jan Skramlík 1966. Rámováno.

Nejdelší strana: 63 cm

o autorovi: 1860-1936
Narodil se v Praze. Studoval AVU v Praze a Mnichově. Cesty podnikl na jih Evropy, do Itálie, po Německu a Anglii. Maloval podobizny, náboženské motivy a historické žánry v krojích 16. a 17. století, jež se staly záhy velice populární.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 110 000 Kč.

151237. Oblaka nad rybníkem
Dražba ukončena:14.12.2025 20:33:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 300 Kč