Šíp - Soubor dvou prací - Rakouské Alpy

Olej na kartonu, 27x22 cm. Signovány Šíp. Rám, sklo.

Pozn.: Rámy i malby mírně poškozeny.

Šíp
301402. Soubor dvou prací - Rakouské Alpy
Dražba ukončena:12.10.2019 20:01:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:800 Kč