Šíp

301402. Soubor dvou prací - Rakouské Alpy

popis: Olej na kartonu, 27x22 cm. Signovány Šíp. Rám, sklo.

Pozn.: Rámy i malby mírně poškozeny.

dražba ukončena: 12.10.2019 20:01:00

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 800 Kč