Olej na desce, 29x19 cm. Signováno vpravo dole Simonetta. Nerámováno.
o autorovi: 1962
Výtvarnice, malířka. Malovat začala jako terapii po vážném onemocnění, techniku studovala sama, radou jí pomáhali přátelé výtvarníci. Zároveň začala i úspěšně vystavovat. Maluje radostné, láskyplné příběhy ze života kolem sebe, z přírody a lidských vztahů. Zachycuje romantická zákoutí, snové fantazie, atmosféru genia loci.