Simonetta Šmídová - Podzimní vyznání lásky

Olej na desce, 29x19 cm. Signováno vpravo dole Simonetta. Nerámováno.

o autorovi: 1962
Výtvarnice, malířka. Malovat začala jako terapii po vážném onemocnění, techniku studovala sama, radou jí pomáhali přátelé výtvarníci. Zároveň začala i úspěšně vystavovat. Maluje radostné, láskyplné příběhy ze života kolem sebe, z přírody a lidských vztahů. Zachycuje romantická zákoutí, snové fantazie, atmosféru genia loci.

66348. Podzimní vyznání lásky
Dražba ukončena:26.09.2021 20:05:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 100 Kč