Simonetta Šmídová

66348. Podzimní vyznání lásky

popis: Olej na desce, 29x19 cm. Signováno vpravo dole Simonetta. Nerámováno.

dražba ukončena: 26.09.2021 20:05:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 3 100 Kč