Šimandl - Lidová slavnost

Olej na plátně fixovaný na kartonu, 47x50 cm. Signováno vpravo dole Jos.Šimandl 1940. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

300796. Lidová slavnost
Dražba ukončena:14.09.2019 20:10:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:800 Kč