Olej na plátně, 50x50 cm. Signováno vpravo dole Sisi 24. Nerámováno.
Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru umělkyně. Série Jemné křivky. Přiložen certifikát k dílu.
Nejdelší strana: 50 cm
o autorovi: 1975
Narozena v Bílovci. S vlastní tvorbou začala v roce 2018. Zaměřuje se na abstraktní malbu, kterou vnímá jako poznání, hledání harmonie a uvolnění.
Její série aktů je věnovaná studii vnitřních pocitů, vášní a nejistot, odpoutaných od strojenosti a přetvářky. Ztvárňuje momenty, ve kterých se zamyslíme nejen nad sledovaným objektem, ale i sami nad sebou.
Velkému úspěchu se také těší její ztvárnění hudebníků, kde je použito 24 karátové zlato aplikované na strukturu. Postavy tak ožívají a vystupují z plátna ve 3D. Má galerii a ateliér v Orlové a aktivně vystavuje po celé ČR i v zahraničí.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18 000 Kč.