Silvie Kořistková - Golden tones of JAZZ

Akryl, kombinovaná technika, 80x80 cm. Signováno vpravo dole Sisi 22. Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru umělce. Obsahuje plátky 24 karátového zlata. Přiložen certifikát k dílu.

Nejdelší strana: 80 cm

o autorovi: 1975
Narozena v Bílovci. S vlastní tvorbou začala v roce 2018. Zaměřuje se na abstraktní malbu, kterou vnímá jako poznání, hledání harmonie a uvolnění.

Její série aktů je věnovaná studii vnitřních pocitů, vášní a nejistot, odpoutaných od strojenosti a přetvářky. Ztvárňuje momenty, ve kterých se zamyslíme nejen nad sledovaným objektem, ale i sami nad sebou.

Velkému úspěchu se také těší její ztvárnění hudebníků, kde je použito 24 karátové zlato aplikované na strukturu. Postavy tak ožívají a vystupují z plátna ve 3D. Má galerii a ateliér v Orlové a aktivně vystavuje po celé ČR i v zahraničí.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18 000 Kč.

vydraženo top doporučujeme
104255. Golden tones of JAZZ
Dražba ukončena:26.10.2023 23:11:17
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:17 000 Kč