signováno vzadu azbukou - Rybářská vesnička v Karelii

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 41x44 cm. Signováno vzadu nečitelně azbukou. Rámováno.

Nejdelší strana: 48 cm

signováno vzadu azbukou
111850. Rybářská vesnička v Karelii
Dražba ukončena:11.02.2024 21:04:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 11.02.2024 13:50:17 13222