signováno V. Valton - V horském údolí

Olej na papíře, 45x59 cm, signováno vpravo dole V. Valton, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Autorství nepotvrzeno.

signováno V. Valton
5249. V horském údolí
Dražba ukončena:28.09.2016 18:33:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč