Signováno Šulc - Žonglér

Olej na překližce, 54x45 cm. Signováno vpravo dole Šulc. Rámováno.

Nejdelší strana: 65 cm

Signováno Šulc
102160. Žonglér
Dražba ukončena:24.09.2023 20:06:44
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč