Akvarel, 24x36 cm. Signováno vpravo dole Nolde. Rám, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen.
Pozn.: Pravost díla se v tuzemsku nepodařilo prověřit. Dílo nebylo konzultováno se zahraničními znalci.
Nejdelší strana: 41 cm