Signováno nečitelně - Zrození vody

Olej na plátně, 75x90 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Pozn.: Restaurováno.

Signováno nečitelně
89317. Zrození vody
Zbývá:2 dnů, 20 hodin
Konec dražby:29.01.2023 20:23:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 000 Kč

1 000 Kč 25.01.2023 14:57:14 6092