Stanislav Feikl - Zimní motiv s chrámem sv. Mikuláše

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 70x50 cm. Signováno vlevo Feikl St. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 70 000 Kč

63302. Zimní motiv s chrámem sv. Mikuláše
Dražba ukončena:08.08.2021 20:05:56
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč