signováno nečitelně

308932. Zimní krajina

popis: Olej na kartonu, 24x32 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 11.06.2021 20:04:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 02.06.2021 10:07:10 754