signováno nečitelně - Zimní krajina

Olej na plátně, 68x100 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Nerámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

signováno nečitelně
302918. Zimní krajina
Dražba ukončena:29.12.2019 20:05:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 27.12.2019 10:43:34 5734