Signováno nečitelně - Zimní cestou

Olej na plátně, 33x41 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Signováno nečitelně
69775. Zimní cestou
Dražba ukončena:05.12.2021 20:34:02
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč