Signováno nečitelně

69775. Zimní cestou

popis: Olej na plátně, 33x41 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 5 dnů, 7 hodin

konec dražby: 05.12.2021 20:33:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 600 Kč

600 Kč 29.11.2021 0:02:33 7513
500 Kč 25.11.2021 8:15:53 7172