signováno nečitelně - Zima v horách

Olej na kartonu, 65x75 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Datováno. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

signováno nečitelně
29230. Zima v horách
Dražba ukončena:28.02.2019 21:46:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:900 Kč

900 Kč 28.02.2019 21:40:36 74
800 Kč 02.02.2019 22:04:27 683