Signováno nečitelně - Zima

Olej na kartonu, 50x64 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Signováno nečitelně
306004. Zima
Dražba ukončena:02.09.2020 20:11:37
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč