signováno nečitelně - Zátiší s rybami

Olej na kartonu, 42x66 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

signováno nečitelně
58558. Zátiší s rybami
Dražba ukončena:28.04.2021 21:42:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč