signováno nečitelně - Zátiší s růžemi

Olej na kartonu, 40x40 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

signováno nečitelně
84725. Zátiší s růžemi
Dražba ukončena:02.10.2022 20:06:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 02.10.2022 15:15:13 9401