signováno nečitelně

62027. Zátiší s ovocem a vínem

popis: Olej na plátně, 38x57 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 25.07.2021 20:06:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 22.07.2021 22:32:47 5215
500 Kč 11.07.2021 22:16:12 3780