Signováno nečitelně - Zátiší s ovocem a konvičkou

Nejdelší strana: 62 cm

Olej na plátně, 32x50 cm. Signováno vpravo dole nečitelně, datováno 1912. Rámováno.

Signováno nečitelně
124098. Zátiší s ovocem a konvičkou
Zbývá:3 dnů, 6 hodin
Konec dražby:22.09.2024 20:08:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:700 Kč