František Bukáček - Zátiší s ovocem

Olej na kartonu, 26x35 cm. Signováno vpravo dole Fr. Bukáček. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1910 - 1988

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 9 000 Kč

308655. Zátiší s ovocem
Dražba ukončena:16.05.2021 20:18:03
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč