signováno nečitelně

38988. Zátiší s miskou a džbánem

popis: Olej na plátně. 50x61 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 12.12.2019 22:16:00

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 700 Kč

700 Kč 12.12.2019 20:57:59 841