signováno nečitelně - Zátiší s melouny

Olej na kartonu, 26x35 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Datováno 45. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

doporučujeme
signováno nečitelně
87469. Zátiší s melouny
Zbývá:1 dnů, 20 hodin
Konec dražby:04.12.2022 20:15:00
Vyvolávací cena:500 Kč