signováno nečitelně

60981. Zátiší s květinou a obrazem

popis: Olej na kartonu, 35x53 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

dražba ukončena: 01.07.2021 20:38:01

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 01.07.2021 20:33:01 8668