Signováno nečitelně - Zátiší s jablky

Olej na kartonu, 43x60 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Signováno nečitelně
89211. Zátiší s jablky
Zbývá:2 dnů, 19 hodin
Konec dražby:29.01.2023 20:09:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:600 Kč

600 Kč 24.01.2023 13:36:35 831
500 Kč 20.01.2023 9:37:43 11672