signováno nečitelně - Zátiší s chlebem

Olej na plátně, 56x65 cm. Signováno vpravo dole neřitelně. Rámováno.

Nejdelší strana: 86 cm

signováno nečitelně
116568. Zátiší s chlebem
Dražba ukončena:02.06.2024 20:17:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč