signováno nečitelně

308217. Zasněžené jehličnany

popis: Olej na kartonu, 50x70 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rámováno.

pozn.: Rám poškozen.

dražba ukončena: 08.04.2021 20:13:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 08.04.2021 19:16:24 6749
500 Kč 07.04.2021 16:31:58 7230