Signováno nečitelně - Západ slunce

Olej na plátně, 33x41 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Signováno nečitelně
77158. Západ slunce
Dražba ukončena:25.05.2022 20:42:42
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 100 Kč