signováno nečitelně

69683. Z Orientu

popis: Olej na plátně, 30x24 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 28.11.2021 20:43:41

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč limit (28.11.2021 20:38:41) 468
500 Kč 26.11.2021 8:36:23 7172