Signováno nečitelně - Z Orientu

Akvarel, 23x13 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rám, pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 35 cm

Signováno nečitelně
118010. Z Orientu
Dražba ukončena:23.06.2024 20:13:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč