Signováno nečitelně - Waldsee

Olej na dřevě, 21x26 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Mnichovská škola, 19. století. Původní rám.

Signováno nečitelně
88740. Waldsee
Dražba ukončena:25.01.2023 20:53:27
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč