signováno nečitelně - Vstup do neznáma

Olej na plátně, 110x80 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Nerámováno.

signováno nečitelně
58753. Vstup do neznáma
Dražba ukončena:29.04.2021 21:31:23
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:9 000 Kč