signováno nečitelně

66361. Ve slévárně

popis: Olej na plátně, 50x60 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Datováno 1946. Rámováno.

zbývá: 1 dnů, 9 hodin

konec dražby: 26.09.2021 20:18:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 600 Kč