signováno nečitelně - V zátoce

Olej na plátně, 30x50 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 55 cm

signováno nečitelně
117026. V zátoce
Dražba ukončena:09.06.2024 20:13:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč